Blog

Barbora Express laiendab Põltsamaal drive-in teenuse kaubavalikut

Toidu- ja esmatarbekaupade e-pood Barbora laiendab täiendavalt oma sortimenti Põltsamaal, andes inimestele võimaluse tellida toidu- ja esmatarbekaubad e-poest ning saada ostud kätte kauplusesse sisenemata otse oma autosse.

 

“Pandeemiast tulenevalt kehtib jätkuvalt Eestis tervishoiuekspertide tungiv soovitus viia mittevajalikud inimkontaktid miinimumini. Samas toitu ja muid koduses majapidamises tarvilikke kaupu on inimestel jätkuvalt vaja ja pakume seda ka Põltsamaa ja ümbruskonna inimestele kontaktivabalt -e-poest tellides ja kaubale drive-in punkti autoga järgi minnes,” lausus Barbora.ee tegevjuht Kirke Pentikäinen.

 

Kirke Pentikäineni sõnul on Barbora Express kasvatanud sortimenti keskmiselt kuni 2000 erineva enimlevinud tooteni ja pakub e-ostu võimalust koos kauba autosse tarnimisega Põltsamaa Maxima kaupluses.

 

“Koos e-ostlemise üha harjumuspärasemaks muutumisega täiendame oma kaubavalikut pidevalt ja lisame populaarsemaid kampaaniatooteid,” märkis Barbora.ee tegevjuht. “Soovime pakkuda võimalikult laia valikut värskeid piima- ja lihatooteid, puu- ja juurvilju, pagaritooteid, kuivaineid, beebitooteid ja esmatarbekau pu, mille kättesaamine on kiire ja kontaktivaba.”

 

Kõrvuti drive-in teenuse kasutamisega on jätkuvalt võimalik ostud komplekteerituna tellida ka kaupluses asuvasse teeninduspunkti.

 

 

Barbora.ee