Esimese Põltsamaa Lossi Cupi jalgpalliturniiri võit tuli koju!
Möödunud pühapäeval täitus Felixhalli spordihoone noorte jalgpalluritega, sest avalöögi sai uus turniirisari Põltsamaa Lossi Cup.
SVEN RÜMMEL
SVEN RÜMMEL
TELLI ja ole kursis Põltsamaa piirkonna uudistega, nii toetad ajalehe ilmumist.
Logi sisse Telli digileht
Alates 8. jaanuarist asub Haridus- ja Noorteameti ... loe edasi
Esmaspäeva, 28. aprilli õhtupoolikul kogunes selts... loe edasi
SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus kuulutab... loe edasi
Alates 1. oktoobrist osutab Eesti Energia riiklikk... loe edasi
Oleme avanud Eesti esimese distantsõppe valikainet... loe edasi
„Kuna roosid on Põltsamaale väga olulised, plaanis... loe edasi