Põltsamaa jaapanlase pilgu läbi
29. oktoobril käis Põltsamaa linna väisamas Jaapanist pärit noormees nimega Kenichiro Wada, kes õpib Prantsusmaal ühes grande école’i eliitülikoolis energeetikainseneriks.
SAMUEL AXEL MAIKALU
SAMUEL AXEL MAIKALU
TELLI ja ole kursis Põltsamaa piirkonna uudistega, nii toetad ajalehe ilmumist.
Logi sisse Telli digileht
Põltsamaa Raamatukogus käis oma fotonäitust "Kütke... loe edasi
Orkla Põltsamaa tehases algas sel aastal kõrvitsah... loe edasi
Oli aeg, kus virtuaalreaalsusest(lühend VR) ehk li... loe edasi
Põltsamaa Raamatukogus käis külas luuletaja, drama... loe edasi