Blog

Felixhall võõrustas väikeseid maadlejaid

7. novembril toimusid Felixhallis Jõgevamaa noorte lahtised meistrivõistlused vaba- ja naistemaadluses. Seeriavõistlus „Nublust Nabiks“ oli jõudnud viiendasse ehk otsustavasse etappi.

 

RAIMO METSAMÄRT
Raimo@pvs.ee

 

Ehkki viiruse pealetung oleks võinud ka selle võistluse seljatada, õnneks nii halvasti ei läinud – otsustav etapp sai ikkagi peetud.

„Seeriavõistlus on populaarne, sest igal etapil on enam kui 100 osalejat, viiruse pealetungist hoolimata tuli ka Põltsamaale ligi sada maadlejat,“ on üks korraldajatest Johanna Kikkas rahul.

 

Ka pealtvaatajatele oli mõeldud, sest neile eraldatud tribüüni osal pidi kandma maske, kõik, kes kohale tulla ei soovinud, said maadlusest osa live-ülekande vahendusel. „Nublust Nabiks“ saavad pürgida need lapsed, kelle sünniaasta on 2005 või hiljem. SK Nipi noored maadlejad võistlesid hästi, kodusaalis said seeriavõistluste üldvõitjateks Kirke Ojasoo, Andra Adele Andruse ja Olavi Reilent. Põltsamaa etapil pälvisid medali Olavi Reilent (1.koht), Andra Adele Andruse( 2.koht), Kirke Ojasoo (3.koht), Ruudi Reinumägi (3.koht), Nele Toompalu (3.koht), Jasper
Kivimägi (3.koht).

Uus suursponsor – OÜ Mägede
Saali sisenejale hakkasid kindlasti kohe silma uhiuued maadlusmatid, millest ühe soetas OÜ Mägede.

On ju spetsiaalne maadlusmatt väga oluline (maksumus 6000 eurot), ilma milleta võistlusi pidada ei saakski. Vähetähtis ei ole ka ühtne riietus, mis küll kätesse rammu ei lisa, aga loob meeleolu ja
tekitab tõelise tiimitunde – needki muretses OÜ Mägede.

 

Kuidas tuli mõte meie maadlusklubi toetada?

„Klubi noored eestvedajad on minu kodukülast pärit, pealegi on maadlus ainukene ala, kus meie kandist on võrsunud maailmameistrid. Teisisõnu ajalugu, eestvedajad ja klubi head tulemused on nendeks põhjusteks,“ sõnab OÜ Mägede juhatuse liige Raido Allsaar.

Tema sõnul on maadlus pealegi selline ala, kus korralik üldfüüsiline treening annab annab n-ö hea baasi suunduda mistahes teisele spordialale. „Mida rohkem noori tee spordi juurde leiab,“ seda toredam on,“ on Raido Allsaar veendunud.

 

 

Põltsamaa Valla Sõnumid 12.11.2020