Blog

Kaks uut poodi keerasid uksed lukust lahti

 

Kahe vana ruumi võtmed keerasid uksed lahti uutele kaupadele ning uutele inimestele. Põltsamaal on avatud pood Varesepesa ning käsitööpood Hea Hoog

 

 

GERLI RÄNI

 

 

Põltsamaa on justkui heaolulinn. Uued hooned ja keskused muudkui kerkivad, nagu näiteks uus pood lossihoovi vastas, tehismäele tuleb võimas lumekeskus, olemas on Wpark. Peale kõige selle on avatud nüüdseks ka kaks väikest poodi, mis täitsid ära tühjaks jäänud ruumid.  

 

Poed justkui kuuluvad inimeste argipäeva. On inimesi, kes külastavad neid iga päev, kes nädalas korra, kuidas keegi. Uued poed tähendavad uut kaupa. Uued kaubatooted tähendavad natukene justkui argipäeva rutiinist eemale põikamist, maitsemeele rikastamist, kodu kaunistamist.

 

Nüüdseks on avatud Põltsamaal Varesepesa, mida kategoriseeritakse kingi- ja kommipoeks. Poest leiab ainulaadseid ehteid ja tarbeesemeid nii iseenda kui oma kodu kaunistamiseks, siin on esindatud Kõlleste Kommimeistrite kõik tooted. Poes võetakse vastu ka eritellimusi Varesepesa ja Kõlleste Kommimeistrite toodetele. 

 

Teine pood, mis avas oma uksed just lähiajal, asub endises Swedbanki ruumis. See on käsitööpood, mille nimeks on Hea Hoog. SA Hea Hoog tegeleb erivajadusega inimestele töövõimaluste leidmise ja töökohtade loomisega ning erivajadusega inimeste loodud toodete turustamisega. Käsitööpoe eestvedaja sõnul on nii mitmedki Põltsamaa kohalikud inimesed juba uudistamas käinud ning loodetavasti see nii jätkub.

Käsitööpood Hea Hoog Põltsamaal. Foto Gerli Räni.
Käsitööpood Hea Hoog Põltsamaal. Foto Gerli Räni.

 

Jõulud on tulemas ning äsja avatud poed võiksid olla meelispaik kingituste ostmiseks – Varesepesa ja Hea Hoog sobivad ideaalselt jõuluaega.

 

Uksed on valla ja poed ootavad kundesid, et pakkuda erilisi tooteid nii Kõlleste Kommimeistritelt kui ka erivajadustega inimestelt. 

 

 

Põltsamaa Valla Sõnumid 10.12.2020