Põltsamaa Viskiklubile kümnes tiitel
Märtsikuu lõpus toimusid Tallinnas Šoti klubis järjekorras 20. Eesti lahtised meistrivõistlused viskitundmises. Põltsamaa Viskiklubi esines suurepäraselt, sest koju tuldi esikohaga.
TOOMAS TEPPO
TOOMAS TEPPO
TELLI ja ole kursis Põltsamaa piirkonna uudistega, nii toetad ajalehe ilmumist.
Logi sisse Telli digileht
Eelmisel nädalal avaldas Põltsamaa Vallavalitsus t... loe edasi
20. novembril külastas Põltsamaa Raamatukogu majan... loe edasi
Laupäeval sai taas Piiroja rallikrossirajal kihuta... loe edasi