Blog

Teetööd ei ole veel lõppenud

 

 

Ehkki novembri viimane päev kattis maa valge lumevaibaga, ei ole selle aasta teetööd veel lõppenud. „Ettevõtlustoetuse meetmest  alustame veel sel aastal tööd  Kamaris Jõe teel  ja  Põltsamaal Pargi tänaval,“ sõnab valla teedespetsialist Aivar Aigro.

 

RAIMO METSAMÄRT

Raimo@pvs.ee

 

Tema sõnul võitis mõlemad hanked Nordpont OÜ, kelle töö tulemusena on Põltsamaa vallas juba mitu olulist objekti valminud. Kamaris on tööde maksumuseks  39 233 (hinnad koos käibemaksuga) ja Põltsamaal 264 300 eurot. Sellel aastal on plaanis teha ettevalmistustöid: Jõe teel võetakse maha võsa ja kui ilm lubab, ehitatakse valmis ka killustikalus; Pargi teel plaanitakse valmis ehitada sademevee kanalisatsioon.

„Dreenkiht, killustikalus ja uus kate paigaldatakse järgmisel aastal, tööde lõpptähtaeg on 1. juuli,“ kommenteerib Aivar Aigro.

 

Transiitteede meetmest  valmib järgmisel aastal Tallinna maantee ja postimaja vaheline lõik, ka selle hanke võitis Nordpont OÜ. „Sellel lõigul me sel aastal suurte töödega ei alusta, võimaluse korral  püüame eemaldada ehitusele ette jäävad puud,“ sõnab Aigro. 

 

 

 

Põltsamaa Valla Sõnumid 03.12.2020