Blog

Veetrall täies hoos.

Veetrall uues ümbruses

 

Lõikuskuu esimesel päeval toimus Kamaris veetrall, kus sai nautida veelõbusid või trallida rannal.

 

GERLI RÄNI

 

Kamari paisjärve ääres toimus mitmendat suve järjest veetrall, mida on korraldanud alati Kamari Haridusselts. Seekord trallitati aga täiesti teise näo saanud järvel ja selle kaldal.

Päev Kamaris algas vara. Nagu ikka, alustasid esimestena kalamehed, et välja selgitada, kes on kõige kõvem kalamees või hoopis, kelle lant oli kõige parem ja uhkem.

Samal ajal toimetasid korraldajad usinasti ning panid kokku kõige vingemad atraktsioonid, millega veelõbusid nautida, mõeldi ka nende peale, kes vette kalpsata ei soovinud.

Kes oma füüsilist vormi kontrollida soovis, sai end proovile panna miniduatlonis.

Kamari Haridusseltsi juhatuse liige Vaike Nikluse sõnal möödus üritus hästi ning probleemideta.

“Veepeole tuli pea 1000 inimest, kuid kohalikke elanikke oleks soovinud näha veidi rohkem. Ilmselt selliseid pidusid mõjutab siiski ilm: mida parem on ilm, seda rohkem on ka uudistajaid. ”Ehkki veepeol oli väga soodne pilet (5–12 eurot), millega sai alal vabalt ringi käia ning kasutada atraktsioonide teenuseid, ei olnud see eelmisest aastast meelde jäänud ning nagu eestlastele kombeks, sooviti veel juurde maksta.

„Praegu ei tea, kas veetrall ka järgmisel aastal toimub, peame plaane ja kogume mõtteid, kuidas uus pidu korraldada nii, et rahvast veel rohkem kohale meelitada ning et pidu oleks veel põnevam, kui ta juba oli,“

sõnab Vaike.

Veelauakeskus peibutab Vaike sõnutsi on keskuse olemasolu positiivne, on ju nüüd siin enam uusi ja põnevaid asju vaadata või katsetada. WPargi juhataja Joel Pärle lisas: “Mõnusa privaatürituse vibe ja igati muheda kontserdiga päev. Koostöö haridusseltsiga sujus kenasti, WPark sai mõningate kohandustega toimetada oma igapäevarütmis. Ettevõtmisel on kindlasti suur potentsiaal.” Üritust toetasid LEADER-programm ja Põltsamaa vald.

 

 

Põltsamaa Valla Sõnumid 13.08.2020

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga