Blog

Wpark lõpetas esimese hooaja

Äsja avatud Wakepark Kamaris lõpetab selleks hooajaks oma tegevuse.

 

GERLI RÄNI

 

Möödunud suvi oli meie kodulinnale väga eriline, sest Põltsamaal avati Eesti suurim veelauakeskus. 28. juunil oli ametlik WPargi avamine, pärast seda muutus Kamari justkui uueks Pärnuks. Kuumad ilmad tõid kokku nii kohalikke kui ka uusi uudistajaid nii vee peale liuglema või kummilinna hüppama. Nüüd ootab ees paar kuud halba veelauailma, mis teisisõnu tähendab, et keskus pakib asjad ajutiselt kokku.

 

Praeguseks on veest välja võetud kummilinn, mis pakkus suurt rõõmu paljudele lastele, aga ka täiskasvanutele. Kummilinn läheb koguma uut õhku, et kevadeks oleks veel rohkem jõudu, et rõõmustada 3 korda rohkem inimesi kui möödunud hooajal. Järk-järgult võetakse välja ka veelaua hüppekad, et kevadeks oleksid kõik adrenaliini pakkuvad takistused sama heas konditsioonis.

 

Obstacle’ite olemasolu tõestas, et nii algajad kui ka juba oskajad sõitjad soovivad proovida kas siis midagi uut või panna end proovile mõnda trikki katsetades. Ilusal suvepäeval pidi territooriumil vaba kohta päris hoolega otsima, sest rannaala oli suvitajatega täidetud. Ka veidike halvema ilmaga ei olnud kordagi territoorium ega maja tühi ja uudistajaid jagus.

„Hooaeg, mis kestis täpselt 111 päeva, tõi kokku hinnanguliselt veidi üle 10 000 külalise, kes käisid suve jooksul Wparki avastamas,“ kommenteerib kordaläinud hooaega juhataja Joel Pärle.

 

 

Külastades keskust, jäid kindlasti inimestele silma ka meeskonnaliikmed, kelleks olid nii kohalikud Põltsamaa noored kui ka natukene kaugemalt pärit inimesed. Kokku oli meeskonnas 22 liiget, kes andsid hooajale oma panuse ja panid väikese ranna särama ja paljud inimesed tegema seda, mida nad kunagi teinud pole. Meeskonda juhatas Joel Pärle, kes väitis, et tema pole kunagi Põltsamaale sattunud, kuid nüüd on see saanud tema uueks armsaks koduks. Joelil on väga värviline taust: ta on tegelenud pikka aega lumelauaõpetamisega, golfiga, veelauaga ehk mitmete ekstreemsete aladega.

 

Kamaris on järveäärne hoone avatud praegu grupibroneerigute ja eriürituste ajal kuni järgmise hooaja alguseni. Kokkuvõtvalt möödus suvi Põltsamaa Wakepargis väga nobedalt ja aktiivselt. Piletitega klientide rõõmustavalt suur arv kinnitab, et pargist on ühe suvega kujunenud atraktiivne koht, kus saab nii lõõgastuda kui ka trenni teha. Järgmise hooajani pole palju jäänud, tuleb veidi kannatust varuda ning juba varsti saab jälle vee peal trikitada.

 

 

 

Põltsamaa Valla Sõnumid 15.10.2020